شماره تماس :

تعرفه های خرید و کسب درآمد

تعرفه های خرید و کسب درآمد

تعرفه سیستم بازدیدساز

تعرفه ارسال هر بازدید با آی پی خارجی در سیستم بازدیدساز گیو می رنک به شرح زیر می باشد:

۲۰ ثانیه ای: 2.364 ریال

۴۰ ثانیه ای: 4.56 ریال

۶۰ ثانیه ای: 6.3 ریال

۹۰ ثانیه ای: 9.12 ریال

۱۲۰ ثانیه ای: 11.976 ریال

۱۵۰ ثانیه ای: 15.348 ریال

در صورت درخواست بازدید از سایت شما با آی پی ایرانی، با توجه به تعداد بازدید هر آی پی و سقف بازدید مورد نظر شما، به تعرفه های فوق افزوده می شود. همچنین اگر درخواست بازدید با هر دو آی پی ایرانی و خارجی را داشته باشید، تعرفه خرید بیشتر از تعرفه های ذکر شده بالا می باشد.میزان کسب درآمد برای هر بازدید به عواملی همچون تعداد تبلیغات موجود در سایت، نوع تبلیغات و یا آی پی بازدید کننده بستگی دارد. بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از چندین سیستم و یا سرور مجازی به کسب درآمد بپردازند.

به عنوان مثال، در صورتی که تعداد سیستم ها و سرورهای یک بازدید کننده از 30 بیشتر باشد، می توان به درآمدی بیش از 20 میلیون ریال دست یافت.

توجه داشته باشید که میزان درآمد بالا در صورت وجود تبلیغات بالا در سایت قابل دست یابی است و در زمان هایی که تبلیغات کم باشد میزان درآمد نیز کاهش خواهد داشت. به صورت کلی میزان درآمد بستگی به تعداد تبلیغات و تعداد کاربران فعال در سایت دارد.

میزان پورسانت دریافتی از زیر مجموعه در تبلیغات بازدیدساز برابر با 5 درصد می باشد.


تعرفه سیستم پاپ آپ

تعرفه پایه هر پاپ آپ برابر با 40 ریال می باشد که با توجه به نوع آی پی و یا دستگاه بازدیدکننده متغیر خواهد بود.

همچنین میزان کسب درآمد برای پاپ آپ های اول، دوم و سوم با آی پی ایرانی به ترتیب 70، 60 و 50 درصد می باشد که این مقدار برای آی پی های خارجی به ترتیب برابر با 70، 60 و 50 درصد است.

بنابراین هم هزینه خرید و هم پورسانت کسب درآمد نسبت به سیستم های دیگر در مناسب ترین حالت خود قرار دارد.

نوع آی پی نیز در تعرفه تاثیر خواهد داشت و خرید آی پی ایرانی با هزینه بیشتری همراه خواهد بود که این مساله به معنی افزایش درآمد با استفاده از آی پی ایرانی نیز می باشد.

همچینین میزان افزایش تعرفه خرید پاپ آپ برای دستگاه های دسکتاپ، موبایل و ترکیبی (هم موبایل و هم دسکتاب) به ترتیب 5، 3 و 2.5 ریال می باشد.

میزان پورسانت دریافتی از زیر مجموعه در تبلیغات پاپ آپ برابر با 10 درصد می باشد.


تعرفه سیستم اسمارت پاپ (پاپ باکس)

تعرفه پایه هر تبلیغ پاپ باکس یا اسمارت پاپ در سیستم افزایش بازدید گیو می رنک برابر با 24 ریال می باشد.

میزان کسب درآمد برای اسمارت پاپ های اول، دوم و سوم با آی پی ایرانی به ترتیب 70، 60 و 50 درصد می باشد که این مقدار برای آی پی های خارجی به ترتیب برابر با 70، 60 و 50 درصد است.

نوع آی پی نیز در تعرفه تاثیر خواهد داشت و خرید آی پی ایرانی با هزینه بیشتری همراه خواهد بود که این مساله به معنی افزایش درآمد با استفاده از آی پی ایرانی نیز می باشد.

همچینین افزایش تعرفه خرید پاپ باکس برای دستگاه های دسکتاپ، موبایل و ترکیبی (هم موبایل و هم دسکتاب) به ترتیب 5، 3 و 2.5 ریال می باشد.

میزان پورسانت دریافتی از زیر مجموعه در تبلیغات پاپ باکس برابر با 10 درصد می باشد.


تعرفه سیستم جستجوی گوگل

تعرفه خرید بازدید ورودی از گوگل بر حسب مدت زمان حضور کاربر محاسبه می شود. هزینه خرید ورودی گوگل در بازدیدهای ۱۰ ثانیه ای، ۲۰ ثانیه ای، ۴۰ ثانیه ای، ۶۰ ثانیه ای، 90 و 120 ثانیه ای به ترتیب برابر با 220، 400، 760، 1120، 1660 و 2200 ریال می باشد که این مقدار با توجه به نوع آی پی بازدیدکنندگان متغیر خواهد بود.

میزان در آمد از ورودی گوگل برای آی پی ایرانی برابر با 40 و برای آی پی خارجی برابر 40 درصد است.

همچنین نوع آی پی ایرانی و خارجی نیز در هزینه ها و کسب درآمد موثر می باشد.

میزان پورسانت دریافتی از زیر مجموعه در تبلیغات گوگلی برابر با 10 درصد می باشد.


سیستم جامع کسب و درآمد گیو می رنک سعی کرده است که با کاهش پورسانت خود و همچنین کاهش هزینه های سایت، کمترین تعرفه را جهت تبلیغات به کاربران گرامی ارایه دهد. همچنین میزان کسب درآمد در سامانه گیو می رنک، بالاترین مقدار در بین تمامی سیستم های مشابه می باشد.

تمامی کاربران می توانند آمار مربوط به فعالیت ها و تبلیغات و بازدیدهای خود را در نمودارهای ۳۰ روزه در پنل های کاربری خود به صورت کامل و دقیق مشاهده نمایند.