شماره تماس : 09216349967

تعرفه های خرید و کسب درآمد

تعرفه های خرید و کسب درآمد

تعرفه سیستم بازدیدساز

تعرفه ارسال هر بازدید با آی پی خارجی در سیستم بازدیدساز گیو می رنک برای سطح کاربری برنزی به شرح زیر می باشد:

۲۰ ثانیه ای: ۱.۷ ریال

۴۰ ثانیه ای: ۳.۱ ریال

۶۰ ثانیه ای: ۴.۵ ریال

۹۰ ثانیه ای: ۶.۷ ریال

۱۲۰ ثانیه ای: ۸.۸ ریال

۱۵۰ ثانیه ای: ۱۱.۲ ریال

در صورت درخواست بازدید از سایت شما با آی پی ایرانی، ۲۵ درصد به تعرفه های فوق افزوده می شود. همچنین اگر درخواست بازدید با هر دو آی پی ایرانی و خارجی را داشته باشید، تعرفه خرید ۱۰ درصد بیشتر از تعرفه های ذکر شده بالا می باشد.

همچنین کاربران نقره ای، طلایی و الماس برای خرید بازدیدکننده به ترتیب میزان ۱۰، ۲۰ و ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.میزان کسب درآمد برای هر بازدید با آی پی خارجی برای سطح کاربری برنزی به شرح زیر می باشد:

۲۰ ثانیه ای: 0.3 ریال

۴۰ ثانیه ای: 0.55 ریال

۶۰ ثانیه ای: 0.75 ریال

۹۰ ثانیه ای: 1.33 ریال

۱۲۰ ثانیه ای: 1.9 ریال

۱۵۰ ثانیه ای: 2.45 ریال

در صورت انجام بازدید با آی پی ایرانی، ۲۵ درصد پورسانت بیشتر دربافت خواهید کرد. 

همچنین کاربران نقره ای، طلایی و الماس به ترتیب میزان ۱۰، ۲۰ و ۳۰ درصد درآمد بیشتر دریافت خواهند کرد.بنابراین با توجه به این تعرفه ها، حداکثر درآمد قابل کسب برای حساب کاربری برنزی با آی پی ایرانی با استفاده از یک رایانه در یک شبانه روز (فقط برای سیستم بازدید ساز) برابر 16/000 ریال می باشد که این درآمد در طول یک ماه به مقدار 480/000 ریال خواهد رسید.

شما می توانید با ارتقا سطح کاربری خود، افزایش درآمد قابل توجهی داشته باشید.

همچنین می توانید با استفاده از چندین رایانه (و یا سرور مجازی) به بازدید اتوماتیک بپردازید که در این صورت درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتی که سطح کابری خود را به سطح الماس ارتقا دهید و از ۲۵ رایانه یا سرور مجازی برای بازدید خودکار استفاده کنید، می توانید به درآمد ۱۷/۵۵۰/۰۰۰ ریال دست یابید که با رایانه های بیشتر، این میزان افزایش خواهد یافت.

توجه داشته باشید که این میزان درآمد در صورت وجود تبلیغات بالا در سایت قابل دست یابی است و در زمان هایی که تبلیغات کم باشد این میزان نیز کاهش خواهد داشت. به صورت کلی میزان درآمد بستگی به تعداد تبلیغات و تعداد کاربران فعال در سایت دارد.


تعرفه سیستم پاپ آپ

تعرفه خرید هر پاپ آپ برابر با ۴۰ ریال برای کاربران برنزی می باشد که با ارتقا سطح کاربری کاهش می یابد. به طور مثال هزینه خرید هر پاپ آپ برای سطح کاربر الماس برابر ۲۸ ریال خواهد بود.

همچنین میزان کسب درآمد برای پاپ آپ های اول، دوم و سوم با هم برابر است و مقدار آن ۲۰ ریال می باشد. میزان کسب درآمد نیز با ارتقا سطح کاربری افزایش می یابد که این مقدار برای سطح کاربری الماس برابر ۲۶ ریال به ازای هر پاپ آپ خواهد بود. در این صورت حداکثر میزان کسب درآمد به ازای هر آی پی به مقدار ۷۸ ریال افزایش می یابد که بیشترین مقدار در بین تمامی سیستم های مشابه می باشد.

علاوه بر سطح کاربری، نوع آی پی نیز در تعرفه تاثیر خواهد داشت و خرید آی پی ایرانی با هزینه بیشتری همراه خواهد بود که این مساله به معنی افزایش درآمد با استفاده از آی پی ایرانی نیز می باشد.


تعرفه سیستم اسمارت پاپ (پاپ باکس)

هزینه خرید هر پاپ باکس در سیستم بازدید ساز گیو می رنک برابر با ۴۰ ریال می باشد. همانند تعرفه های بیان شده در بالا، این هزینه با ارتقا سطح کاربری کاهش می یابد و برای کاربر الماس به ۲۸ ریال می رسد.

مقدار درآمد کسب شده برای هر پاپ باکس (حداکثر سه پاپ باکس برای هر آی پی) برابر با ۲۰ ریال می باشد که این درآمد برای سطح کاربری الماس برابر با ۲۶ ریال خواهد بود که هر کاربر می تواند در مجموع به ازای هر آی پی، تا ۷۸ ریال درآمد داشته باشد.

هزینه خرید و کسب درآمد برای آی پی ایرانی ۲۵ درصد افزایش می یابد. میزان افزایش هزینه خرید و کسب درآمد برای آی پی های ایرانی و خارجی ۱۰ درصد می باشد.


تعرفه سیستم جستجوی گوگل

تعرفه خرید بازدید ورودی از گوگل بر حسب مدت زمان حضور کاربر محاسبه می شود. هزینه خرید ورودی گوگل در بازدیدهای ۵ ثانیه ای، ۱۰ ثانیه ای، ۲۰ ثانیه ای، ۴۰ ثانیه ای و ۶۰ ثانیه ای به ترتیب برابر با ۶۱، ۱۲۲، ۲۴۴، ۴۸۸ و ۷۳۲ ریال می باشد که با ارتقا سطح کاربری به میزان ۴۲.۷، ۸۵.۲، ۱۷۰.۸، ۳۴۱.۶ و ۴۱۲.۴ خواهد رسید.

میزان در آمد از ورودی گوگل نیز برای بسته های ۵، ۱۰، ۲۰، ۴۰ و ۶۰ ثانیه ای به ترتیب برابر با ۳۰.۵، ۶۱، ۱۲۲، ۲۴۴ و ۳۶۶ ریال می باشد که با ارتقا سطح کاربری تا سطح کاربری الماس به مقدار ۴۰.۳، ۷۹.۳، ۱۵۸.۶، ۳۱۷.۲ و ۴۷۵.۸ ریال می رسد.

همچنین نوع آی پی ایرانی و خارجی نیز در هزینه ها و کسب درآمد موثر می باشد.


سیستم جامع کسب و درآمد گیو می رنک سعی کرده است که با کاهش پورسانت خود و همچنین کاهش هزینه های سایت، کمترین تعرفه را جهت تبلیغات به کاربران گرامی ارایه دهد. همچنین میزان کسب درآمد در سامانه گیو می رنک، بالاترین مقدار در بین تمامی سیستم های مشابه می باشد.

تمامی کاربران می توانند آمار مربوط به فعالیت ها و تبلیغات و بازدیدهای خود را در نمودارهای ۳۰ روزه در پنل های کاربری خود به صورت کامل و دقیق مشاهده نمایند.