شماره تماس :

قوانین

قوانین

ثبت نام و ارسال درخواست سفارش و یا خرید به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

سامانه بازدید ساز گیو می رنک تحت قوانين كشور عزيزمان، جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - وبمستران - استارت آپ ها - همکاران و دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند:
1- عضویت های جعلی یا هر گونه دور زدن سامانه و یا انتخاب نامناسب نام کاربری (ایمیل غیر واقعی) ممنوع مي باشد و در صورت مشخص شدن اين موضوع کليه دسترسی ها و امتيازات از سيستم حذف مي شود.
2- كليه ي سايت هايي كه محتوايي خلاف عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران داشته باشند بدون اطلاع قبلي حذف و كليه ي امتيازهای سایت مربوطه بلوکه مي گردد.
3- سايت هايي که بارگذاري آنها بيش از 10 ثانيه به طول انجامد تاييد نخواهد شد در این رابطه کدهای مربوط به جاوا اسکریپت و همچنین عکس های با حجم بیش از 35 کیلو بایت را حتما حذف نمائید و یا از صفحاتی استفاده نمائید که کمترین زمان بارگذاری را داشته باشند.
4- سایت هایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند، تائید نمی گردند.
5- سایت هایی که حاوی بیش از 100 عکس باشند به ناچار تائید نخواهند گردید.
6- انواع سایتهایی که شامل Frame breakers, prompt boxes, pop-ups, download prompts, exploits, rotators و انواع دیگر که گردش اتوماتیک را خراب می کنند، تائید نخواهند گردید.
7- سايت هايي که دارای کد هاي خوش آمدگويي و يا خداحافظي بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تائید نخواهند گردید.

8- درصورتی که از بخش جستجوی گوگل (ورودی گوگل) استفاده می کنید کد اعتبار سنجی را حتما در تگ head قالب خود قرار دهید. در صورت قرار ندادن کد، تبلیغ شما تایید نخواهد شد.

در صورتی که پس از تایید سایت کد را از سایت خود حذف کنید، تبلیغ شما توسط مدیریت حذف شده و حساب کاربری شما مسدود خواهد شد و موجودی حساب شما صفر می گردد.

9 - سایت هایی که پس از تایید مدیریت هر یک از بند های (4,5,6,7,8) در سایت رعایت نکنند علاوه بر اینکه بدون اخطار از چرخه بازدید و سیستم حذف می شوند، کل امتیازات، پورسانت و درآمد آن ها بدون اخطار مسدود خواهد شد.
10- مدیریت حق دارد هرگونه مطالبی که خلاف قوانین، گردش اتوماتیک که در معرض عموم قرار دارد را حذف کند.
11- از آنجایی که که خرید آنلاین بصورت اتوماتیک تبدیل به امتیاز و یا ارتفا حساب کاربر 30 روزه  می باشد، بازگشت وجه تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.
12- از تماس تلفني - پیامک - تیکت - ایمیل براي تاييد سايت پرهيز نمائید!
روند تائید سایت ها بين 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل انجام می پذیرد.
13- هرگونه تخلف در سامانه شرعاً و قانوناً حرام بوده و حق الناس محسوب مي شود و تیم گیو می رنک هيچ گونه رضايتي در اين مورد ندارد.
14- استفاده از هر گونه نرم افزار و یا روش های دور زدن سامانه برای کسب امتیاز و پورسانت غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی تمامی امتیازات 0 می شود.
15- هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربری مشکوک را به جهت بررسی و جلوگیری از تخلف غیرفعال - اخراج  و یا بکلی حذف کند این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت می کنند و هم به جهت بهتر شدن کیفت خدمات سامانه می باشد.
لطفاً هر سايتي و يا كاربري كه قوانين فوق را رعايت نمي نمی کند را از طریق صفحه تماس با ما به مديريت گزارش نمائيد و پورسانت هدیه دريافت كنيد.

در پایان لازم به ذکر است که کلیه کاربرانی که قوانین سایت را رعایت می کنند، می توانند به آسودگی در سیستم به فعالیت بپردازند و تنها با کاربران خاطی برخورد صورت خواهد گرفت.