شماره تماس :

راهنمای کسب درآمد اینترنتی

راهنمای کسب درآمد اینترنتی

با عضویت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک می توانید به کسب درآمد واقعی از اینترنتی بپردازید.

در سیستم افزایش بازدید گیو می رنک می توانید با استفاده از 4 روش بازدید از سایت ها و وبلاگ های دیگر کاربران، جستجوی کلمات کلیدی در گوگل و قرار دادن تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس در سایت یا وبلاگ خود درآمد بسیار خوبی داشته باشید. در این روش ها با توجه به آی پی مورد استفاده توسط شخص بازدید کننده و موارد دیگر که در پنل کاربری قابل مشاهده است، میزان کسب درآمد متغیر است.

همچنین بازدید کنندگان می توانند از چندین سیستم و یا سرور مجازی استفاده نمایند تا به درآمد قابل توجه ماهانه دست یابند.

جهت کسب درآمد از بازدیدساز باید پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری از منو قسمت بازدیدساز را انتخاب نمایید و بر روی بازدید اتوماتیک کلیک کنید. در صفحه باز شده بر روی دکمه شروع بازدید اتوماتیک کلیک نمایید تا بازدیدها آغاز شود.

همچنین برای کسب درآمد از روش های دیگر در قسمت منو سمت راست پنل کاربری خود بر روی کسب درآمد از آن روش کلیک کنید و شروع به کسب درآمد واقعی از اینترنت نمایید.

برای کسب درآمد از طریق سیستم بازدیدساز و تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس نیازی به حضور شما پشت سیستم نمی باشد و در سیستم بازدیدساز بازدیدها به صورت خودکار انجام خواهد شد. فقط باید هر چند وقت یک بار انجام بازدیدها بررسی شود تا در صورت قطعی اینترنت و یا هر مشکل دیگری، دوباره بازدیدها را آغاز نمایید.

درآمد حاصل از بازدیدهای اتوماتیک به کیف درآمد شما منتقل می شود و شما می توانید پس از اینکه درآمد کیف شما به میزان ۲۰ هزارتومان رسید، از منو کاربری و در قسمت حساب کاربری وارد صفحه درخواست واریز درآمد شوید و درآمد خود را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید درآمد خود را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید. به این منظور از قسمت حساب کاربری به صفحه انتقال درآمد به کیف پول وارد شوید و درآمد حاصل از بازدید خود را به کیف پول خود منتقل نمایید.

حداکثر درآمد قابل کسب (فقط برای سیستم بازدید ساز - بدیهی است که در صورت استفاده از روش های دیگر، درآمد به میزان چند برابری افزایش خوهد یافت) آی پی ایرانی با استفاده از یک رایانه در یک شبانه روز برابر ۱۸/۰۰۰ ریال می باشد که این درآمد در طول یک ماه به مقدار ۵۴۰/۰۰۰ ریال خواهد رسید.

شما می توانید با استفاده از چندین رایانه (و یا سرور مجازی) به بازدید اتوماتیک بپردازید که در این صورت درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتی که از ۲۵ رایانه یا سرور مجازی برای بازدید خودکار استفاده کنید، می توانید فقط از سیستم بازدیدساز  به درآمد ۱۷/۵۵۰/۰۰۰ ریال دست یابید که با رایانه های بیشتر، این میزان افزایش خواهد یافت.