شماره تماس :

راهنما

راهنما

استفاده از سیستم بازدیدساز و کسب درآمد از بازدید گیو می رنک بسیار آسان می باشد. با این وجود در این قسمت به آموزش استفاده از سیستم افزایش بازدید و کسب درآمد گیو می رنک می پردازیم.
عضویت در سایت

عضویت در سیستم بازدید ساز گیو می رنک بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه قابل انجام است. شما می توانید با صرف چند ثانیه به عضویت در سیستم بازدید ساز و کسب درآمد گیو می رنک درآیید و هزاران بازدید کننده را به سایت و وبلاگ خود هدایت نمایید و یا به کسب درآمد از بازدید سایت ها بپردازید.

برای عضویت در سایت مطابق شکل پایین بر روی قسمت ثبت نام در بالای سایت کلیک کنید.

 

ارهنمای عضویت در سیستم بازدید ساز گیو می رنک

 

در صفحه باز شده، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد نمایید و سپس بر روی عضویت کلیک کنید. توجه کنید که ایمیل وارد شده و نام و نام خانوادگی خود را به درستی وارد نمایید.

 

راهنمای عضویت در سیستم کسب درآمد گیو می رنک

 

سپس با کلیک بر روی قسمت ورود کاربران در بالای سایت، وارد صفحه زیر می شوید که می توانید با ورود اطلاعات خود، وارد سایت شوید.

 

ورود به سیستم بازدید ساز و کسب درآمد اینترنتی گیو می رنک


راهنمای کسب درآمد 

با عضویت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک می توانید به کسب درآمد واقعی از اینترنتی بپردازید.

در سیستم افزایش بازدید گیو می رنک می توانید با استفاده از ۴ روش بازدید از سایت ها و وبلاگ های دیگر کاربران، جستجوی کلمات کلیدی در گوگل و قرار دادن تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس در سایت یا وبلاگ خود درآمد بسیار خوبی داشته باشید. در این روش ها با توجه به آی پی مورد استفاده توسط شخص بازدید کننده و و موارد دیگر که در پنل کاربری قابل مشاهده است، میزان کسب درآمد متغیر است.

همچنین بازدید کنندگان می توانند از چندین سیستم و یا سرور مجازی استفاده نمایند تا به درآمد قابل توجه ماهانه دست یابند.

جهت کسب درآمد از بازدیدساز باید پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری از منو قسمت بازدیدساز را انتخاب نمایید و بر روی بازدید اتوماتیک کلیک کنید. در صفحه باز شده بر روی دکمه شروع بازدید اتوماتیک کلیک نمایید تا بازدیدها آغاز شود.

همچنین برای کسب درآمد از روش های دیگر در قسمت منو سمت راست پنل کاربری خود بر روی کسب درآمد از آن روش کلیک کنید و شروع به کسب درآمد واقعی از اینترنت نمایید.

برای کسب درآمد از طریق سیستم بازدیدساز و تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس نیازی به حضور شما پشت سیستم نمی باشد و در سیستم بازدیدساز بازدیدها به صورت خودکار انجام خواهد شد. فقط باید هر چند وقت یک بار انجام بازدیدها بررسی شود تا در صورت قطعی اینترنت و یا هر مشکل دیگری، دوباره بازدیدها را آغاز نمایید.

درآمد حاصل از بازدیدهای اتوماتیک به کیف درآمد شما منتقل می شود و شما می توانید پس از اینکه درآمد کیف شما به میزان ۲۰ هزارتومان رسید، از منو کاربری و در قسمت حساب کاربری وارد صفحه درخواست واریز درآمد شوید و درآمد خود را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید درآمد خود را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید. به این منظور از قسمت حساب کاربری به صفحه انتقال درآمد به کیف پول وارد شوید و درآمد حاصل از بازدید خود را به کیف پول خود منتقل نمایید.

حداکثر درآمد قابل کسب (فقط برای سیستم بازدید ساز - بدیهی است که در صورت استفاده از روش های دیگر، درآمد به میزان چند برابری افزایش خوهد یافت) آی پی ایرانی با استفاده از یک رایانه در یک شبانه روز برابر ۱۸/۰۰۰ ریال می باشد که این درآمد در طول یک ماه به مقدار ۵۴۰/۰۰۰ ریال خواهد رسید.

شما می توانید با استفاده از چندین رایانه (و یا سرور مجازی) به بازدید اتوماتیک بپردازید که در این صورت درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

به طور مثال در صورتی که از ۲۵ رایانه یا سرور مجازی برای بازدید خودکار استفاده کنید، می توانید فقط از سیستم بازدیدساز  به درآمد ۱۷/۵۵۰/۰۰۰ ریال دست یابید که با رایانه های بیشتر، این میزان افزایش خواهد یافت.


دریافت بازدید رایگان

کاربران سیستم بازدید ساز گیو می رنک می توانند با انجام بازدید خودکار از سایت ها و بلاگ های کاربران دیگر و همچنین با استفاده از سیستم کسب درآمد از جستجوی گوگل و سیستم های کسب درآمد پاپ آپ و اسمارت پاپ (پاپ باکس) به کسب درآمد بپردازند و درآمد حاصل خود را به بازدید رایگان برای سایت ها و وبلاگ های خود تبدیل نمایند.

برای انجام بازدید در پنل کاربری از قسمت بازدید ساز، بازدید اتوماتیک را انتخاب نمایید و به بازدید از سایت ها و وبلاگ های کاربران دیگر بپردازید. 

با انجام بازدید خودکار و استفاده از قسمت های پاپ آپ، پاپ باکس و جستجوی گوگل شما درآمد کسب خواهید کرد که این درامد به کیف درآمد شما واریز می شود. برای اختصاص این بازدید ها به سایت و وبلاگ خود، باید موجودی کیف درآمد خود را از طریق قسمت حساب کاربری » انتقال درآمد به کیف پول، به کیف پول خود منتقل نمایید و سپس این بازدید ها را به سایت ها و وبلاگ های خود اختصاص دهید.


افزودن سایت و وبلاگ جهت دریافت بازدید

به منظور دریافت بازدید برای سایت و وبلاگ خود ابتدا باید کیف پول خود را شارژ نمایید. درسیستم تبادل بازدید گیو می رنک، جهت شارژ کیف پول دو راه در نظر گرفته شده است.

روش اول شارژ کیف پول از طریق واریز مستقیم می باشد. برای شارژ کیف پول خود در این روش، در پنل کاربری خود به قسمت حساب کاربری » شارژ کیف پول مراجعه نمایید و اقدام به شارژ کیف پول خود به میزان دلخواه نمایید. برای شارژ کیف پول می توانید از بسته های در نظر گرفته شده در این قسمت استفاده کنید تا از هدیه این بسته ها نیز بهره مند شوید.

روش دوم کسب درآمد با استفاده از روش های موجود در سایت و اختصاص درآمد آن ها به سایت یا وبلاگ خود است. برای شارژ کیف پول به وسیله این روش، ابتدا از قسمت بازدیدساز » بازدید اتوماتیک، اقدام به بازدید خودکار نمایید که پس از انجام بازدید، درآمد حاصل از آن به کیف درآمد شما واریز می شود و می توانید از قسمت حسابب  کاربری » انتقال درآمد به کیف پول، به شارژ کیف پول خود بپردازید.

پس از شارژ کیف پول خود از قسمت بازدیدساز » افزودن سایت اقدام به اضافه کردن سایت و یا وبلاگ خود نمایید. در این قسمت اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید و سایت خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که هزینه ای پی ایرانی برای هر بازدید بیشتر از آی پی خارجی می باشد. همین طور هر چه مدت زمان بازدید افزایش یابد، هزینه هر بازدید نیز بیشتر می شود.

تمام اطلاعات مالی اعم از هزینه هر بازدید و هزینه های مربوط به سطوح کاربری  را می توانید در پیشخوان خود مشاهده نمایید.

توجه کنید که سیستم افزایش بازدید گیو می رنک کمترین تعرفه را برای هر بازدید نسبت به سیستم های مشابه در نظر گرفته است.

 

افزودن بازدید کننده به سایت و وبلاگ در سیستم بازدید ساز و کسب درآمد گیو می رنک

 

پس از افزودن سایت در این قسمت، از طریق پنل کاربری به قسمت بازدیدساز » مدیریت سایت ها بروید و با کلیک بر روی قسمت عملیات که رو به روی سایت اضافه شده قرار دارد، منو عملیاتی سایت مورد نظر را مشاهده نمایید و از طریق این منو اقدام به شارژ تعداد بازدید مورد نیاز برای این سایت و فعال کردن آن نمایید تا بازدید کنندگان به سمت سایت و وبلاگ شما هدایت شوند.

 

آموزش افزایش بازدید سایت در سیستم بازدیدساز گیو می رنک

 


آموزش کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس

برای کسب درآمد از پاپ آپ و اسمارت پاپ، ابتدا باید از منو سمت راست در پنل کاربری از قسمت "کسب درآمد از اسمارت پاپ" و یا "کسب درآمد از پاپ آپ" سایت و یا وبلاگ خود را اضافه کنید.

پس از تایید سایت یا وبلاگ، شما می توانید از قسمت "کسب درآمد از اسمارت پاپ یا پاپ آپ" کد تبلیغات را دریافت و آن را طبق نکات موجود در آن صفحه در سایت و یا وبلاگی که قبلا در سیستم ثبت کرده اید و مورد تایید قرار گرفته است، قرار دهید.


آموزش افزودن سایت برای تبلیغ پاپ آپ و پاپ باکس

برای اختصاص تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس به تبلیغ و یا سایت خود، در پنل کاربری خود در منو سمت راست بر روی "کسب درآمد از پاپ آپ یا اسمارت پاپ" کلیک کنید و "افزودن تبلیغ" را انتخاب نمایید.

در صفحه جدید مشخصات لینک مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس هزینه هر پاپ آپ یا پاپ باکس را مشاهده کنید.

پس از پر کردن تمامی قسمت ها بر روی گزینه "افزودن اسمارت پاپ" و یا "افزودن پاپ آپ" کلیک کنید. سپس باید از قسمت "کسب درآمد از پاپ آپ" یا "کسب درآمد از اسمارت پاپ" بر روی مدیریت تبلیغات کلیک کنید و با کلیک بر روی کلید عملیات در رو به رو لینک افزوده شده، تبلیغ پاپ آپ یا اسمارت پاپ مورد نظر خود را به میزان دلخواه شارژ نمایید.

 

کسب درآمد از پاپ آپ

 

پس از تایید سایت از طرف پشتیبانی سایت، نمایش تبلیغات شما آغاز خواهد شد.


آموزش افزودن سایت جهت دریافت ورودی گوگل

برای افزودن سایت خود، در پنل کاربری از منو سمت راست "کسب درآمد از جستجوی گوگل" و سپس "افزودن تبلیغ" را انتخاب نمایید. در صفحه جدید نامی برای تبلیغ خود انتخاب نمایید و کلمه کلیدی مورد نظر خود را به همراه آدرس سایت و یا وبلاگ مورد نظر وارد نمایید.

توجه کنید که قبل از ثبت سایت حتما کد اعتبار سنجی را داخل سایت خود قرار دهید. در غیر این صورت بازدیدی از سایت شما انجام نخواهد شد.

پس از انتخاب تعداد بازدید روزانه و نوع بسته ثانیه ای بازدید از لینک مورد نظر شما، می توانید هزینه هر بازدید را مشاهده نمایید.

پس از پر کردن همه قسمت ها بر روی کلید "افزودن تبلیغ" کلیک نمایید. سپس می توانید وضعیت تبلیغ خود را از قسمت "کسب درآمد از جستجوی گوگل >> مدیریت تبلیغات " مشاهده نمایید.

برای آغاز بازدید از تبلیغ شما ابتدا باید در این قسمت بر روی کلید "عملیات" که در رو به رو تبلیغ مورد نظر قرار دارد کلیک کنید و با انتخاب عبارت "شارژ جستجو" هزینه مورد نظر خود را به تبلیغ خود اختصاص دهید.

 

کسب درآمد از گوگل

 

پس از تایید تبلیغ از طرف پشتیبانی سایت، بازدید از لینک شما آغاز خواهد شد.


کسب درآمد از جستجوی گوگل

برای کسب درآمد از سیستم جستجوی گوگل، در پنل کاربری خود از منوی سمت راست گزینه "کسب درآمد از جستجوی گوگل" و سپس گزینه "کسب درآمد" را انتخاب کنید. 

در صفحه باز شده می توانید تبلیغات موجود در سایت به همراه پورسانت هر تبلیغ و صفحه گوگلی که آن تبلیغ را در آن صفحه پیدا خواهید کرد را مشاهده نمایید. 

با کلیک بر روی کلید "عملیات" مقابل هر تبلیغ و انتخاب گزینه "مشاهده"، سیستم شما را به صفحه جستجوی گوگل مربوط به آن تبلیغ هدایت خواهد کرد. سپس باید وارد صفحه ای از جستجوی گوگل شوید که تبلیغ مورد نظر در آن قرار دارد و روی تبلیغ کلیک کنید تا باز شود.

بسته به مدت زمان تبلیغ کادری در وسط صفحه باز خواهد شد و در انتهای زمان تبلیغ شما باید کد اعتبار سنجی را وارد نمایید تا پورسانت شما به حساب کاربریتان واریز گردد.